ویلچرهای دستی ویلچرهایی هستند که با استفاده از نیروی مکانیکی حرکت می کنند که قدرت بازوی کاربر است. با نگه داشتن دسته در اطراف چرخ ها، کاربر می تواند صندلی را به جلو، عقب و به پهلو حرکت دهد.

ویلچر برقی

یکی از نکات مهم در انتخاب ویلچر دستی این است که این ویلچرها دارای دو دسته در پشت صندلی یا تکیه گاه هستند که جابجایی ویلچر را آسان تر می کند ویلچرهای دستی انواع مختلفی دارند.

ویلچرهای برقی مبله به دلیل سنگین بودن و نیاز به فضای زیادی برای استفاده در منزل توصیه نمی شود.  ویلچرهای دستی سبک وزن برای افراد دارای اضافه وزن و سفرهای طولانی مناسب نیستند.

علاوه بر این، استفاده طولانی مدت از ویلچرهای دستی می تواند منجر به مشکلات سلامتی شود. برخی از گیره های دستی دارای ویژگی هایی مانند کیف در پشت برای حمل وسایل کاربر یا بشقاب سینی مانند هستند که به کاربر اجازه می دهد به راحتی غذای خود را در ویلچر بخورد.

خرید ویلچر برقی

حداکثر 3 باتری را در خود جای می دهد تا بتوانید مدت زمان بیشتری از آن استفاده کنید و یک صندلی بزرگ برای نشستن همه دارد. افراد معلول همیشه آن را به عنوان بخشی از بدن با خود به همراه دارند. ویلچرهای برقی دارای صفحه کلیدی هستند.

که روی دسته ویلچر تعبیه شده است. ویلچر برقی انواع مختلفی دارد و یکی از مهم ترین ویژگی های انتخاب ویلچر برقی دانستن نوع پیشرفت تکنولوژیکی است که ویلچر بر اساس آن بنا شده است.

ویلچر برقی

ویلچر برقی ارزان

ویلچر برقی مناسب کمک های مورد نیاز شما را در حین بهینه سازی سلامت کلی شما فراهم می کند. وجود انواع ویلچر که دارای ویژگی های متفاوت و منحصربفردی هستند، انتخاب ویلچر مناسب را برای کاربر سخت می کند. مجموعه آساچیر این امکان را برای شما فراهم می کند که با جمع آوری انواع ویلچرهای برقی و ارائه مشاوره مناسب، محصولی خوب و با کیفیت را خریداری کنید.

شما عزیزان می توانید در سایت آساچیر با تماس با مشاورین ما ویلچری را انتخاب کنید که نیازهای فردی شما را به بهترین شکل ممکن برآورده کند. همانطور که گفته شد، در هر نوع ویلچر طیفی از کیفیت و راحتی وجود دارد

ویلچر برقی کایانگ

ویلچرها وسایل ساده ای هستند که معمولا از اجزای متعددی مانند چرخ و صندلی و… تشکیل شده اند.

بر این اساس، برخی از ویلچرها به کاربر این امکان را می دهند که به راحتی از پله ها بالا یا پایین برود، از سنگ ریزه عبور کند و حتی به قفسه های بلند دسترسی داشته باشد. زاویه بزرگتر صندلی باعث ثبات بیشتر می شود، اما خطر زخم بستر را نیز افزایش می دهد.

این ویلچرها دارای فناوری پیشرفته افزایش قد نیز هستند که به فرد کمک می کند به اشیایی که در ارتفاع زیاد هستند دست یابد.