سئو تضمین شده

این سوالی است که برای بسیاری از افراد وجود دارد. سئو تضمینی واقعیت دارد یا فقط یک دروغ است. برخی از شرکت های سئو به مشتریان خود ضمانت هایی برای سئو می دهند. آنها به مشتریان قول می دهند تا در صورتی که در رتبه بندی صفحه اول گوگل قرار نگیرند، هزینه دریافتی را برگردانند. 


سئو تضمینی باعث می شود تا برخی از مشتریان این شرکت ها را برای سئو سایت خود انتخاب کنند. اما لازم است تا در مورد این شرکت ها تحقیقات بیشتری انجام دهند و درباره سوابق و فعالیت های شرکت اطلاعات کافی را به دست آورند. باید بدانند که این شرکت چطور و با چه روشی ، سئو سایت تضمینی را انجام می دهد. ممکن است با کمک روش هایی بتواند سایت شما را به صفحه اول گوگل برساند. سئو کلاه سیاه روشی است که برخی از سایت ها با استفاده از آن اقدام به سئو سایت می کنند. این روش شاید بتواند در کوتاه مدت، جایگاه سایت شما را بهبود دهد. اما بعد از مدت کوتاهی، دیگر اثری از سایت هایی که از سئو کلاه سیاه استفاده کرده اند را نمی توان مشاهده کرد. 

آیا می دانید خدمات سئو تضمینی چیست؟

خدمات سئو تضمینی ، خدماتی هستند که یک نتیجه خاص را تضمین می کنند. این خدمات با استفاده از تکنیک های اخلاقی سئو (سئو کلاه سفید) ارائه می شوند. 

دلایل اجتناب از شرکت هایی که ضمانت سئو ارائه می دهند : 
سئو تضمینی می تواند بسیاری از افراد را وسوسه کند. اما باید توجه داشت که ممکن است انتخاب شرکت های سئویی که خدمات خود را تضمین می کنند، با خطراتی همراه باشد. برخی از افراد با استفاده از این خدمات، نه تنها جایگاه خوبی در رتبه بندی گوگل کسب نکرده اند بلکه آسیب شدیدی را متحمل شده اند. 

سئوی تضمین شده

هشدار موتورهای جستجو درباره ی تضمین سئو

بسیاری از موتورهای جستجو مانند گوگل هشدار می دهند تا افراد از کار کردن با شرکت های ارائه دهنده سئو تضمینی، خودداری نمایند. گوگل عنوان می کند که کسی نمی تواند رتبه اول را در گوگل تضمین نماید. افراد و شرکت هایی که سئو سایت خود را تضمین می کنند، چیزی را ضمانت می کنند که نمی توانند آن را کنترل نمایند. 
فاکتورهای مختلفی در رتبه بندی موتورهای جستجو تاثیر می گذارند. گوگل با توجه به الگوریتم های خود، رتبه بندی سایت ها را انجام می دهد. این الگوریتم ها دائما در حال تغییر هستند و کارمندان گوگل هم اطلاعی در مورد نحوه ی رتبه بندی سایت ها در آینده ندارند. 
عوامل زیادی وجود دارند که خارج از کنترل سئوکاران و شرکت های سئو هستند. البته باید توجه داشت که شرکت های سئو می توانند بر رتبه بندی سایت ها تاثیر بگذارند. متخصصین زیادی در زمینه سئو تضمینی ( برای اطلاع بیشتر از سئو تضمینی به لینک زیر مراجعه نمایید: https://seohama.com/سئو-تضمینی ) فعالیت می کنند. با این وجود هیچ کدام نمی توانند serp ها را به دلخواه خود تغییر دهند.

منبع: https://seohama.com/سئو-تضمینی